Uzņemšana uz rudens semestri!
(Izmēģinājuma nodarbība bez maksas)

Bērniem no 6 līdz 17 gadiem

HelloIT – esi ar informācijas tehnoloģijām uz “tu”!

Mēs esam lielākā programmēšanas skola Latvijā, ar filiālēm Igaunijā un Uzbekistānā. Mūsu galvenais mērķis - sniegt unikālas zināšanas IT jomā katram mūsu audzēknim.

Augsti kvalificētu pasniedzēju kolektīvs piedāvā pašu izgudroto mācību programmu, pateicoties kurai mēs dodam iespēju apgūt programmēšanas tehnoloģijas no pašas bērnības un tuvāk 18 gadiem sasniegt izcilus rezultātus un uzsākt savu IT jomas karjeru.

HelloIT programmēšanas skola ir oficiālais Microsoft partneris izglītības jomā, kā arī mēs aktīvi sadarbojamies ar citiem IT uzņēmumiem.

Kas ir izmēģinājuma nodarbība?

  • Lokācija: Klātienē - Elizabes ielā 51-10, 5. stāvs / vai Online
  • Ilgums: 30 minūtes
  • Laiks: noradīts zemāk

Pirms uzsākt apmācības, aicinām pieteikties uz izmēģinājumu nodarbību, kuras galvenais mērķis ir dot bērnam saprašanu, kas ir programmēšana un ieinteresēt viņu. Izmēģinājuma nodarbības laikā mēs parādīsim no kādiem etapiem sastāv apmācības un kādas mācību programmas tiks izmantotas, kā arī kapēc mūsdienās programmēšana ir tik svarīga.

Pēc izmēģinājuma nodarbības, varēs pieteikties uz septembra-decembra semestri, kas sastāv no 15 nodarbībām, katra pa 1.5 h, vienu reizi nedēļā.

Nodarbības beigās iepazīsimies arī ar mūsu pasniedzējiem un varēsim ieteikt katram skolēnam viņam piemēroto mācību moduli.

HelloIT Skola - akreditēta mācību iestāde ar vairāk nekā 5 gadu pieredzi mācību jomā!

Kontaktinformācija

Datums un laiks

Cena

Bezmaksas nodarbība

0,00€

Vietu skaits ir ierobežots

datu apstrāde...

Paldies, Jūsu pieteikums ir saņemts!

Tuvākajā laikā uz Jūsu epasta adresi atnāks instrukcijas.