+371 28 443 433 hello@helloit.lv

Bezmaksas izmēģinājuma nodarbība
programmēšanā

bērniem no 8 līdz 17 gadiem, Rīgā

Pieteikties

Programmēšanas skola HelloIT

Mēs esam lielākā programmēšanas skola Latvijā, ar filiālēm Igaunijā un Uzbekistānā. Ikdienā mūsu programmēšanas skolu apmeklē vairāk nekā 1000 skolēnu visā Latvijā. Mācību process ir pakāpenisks – no 8 gadu vecuma bērns spēles formā apgūst programmēšanas pamatus, loģiku, ar katru gadu pilnveidojot savu zināšanu klāstu.
Pēc absolvēšanas no "Ievads tehnoloģijās", bērns izvēlas programmēšanas specializāciju, ar kuru nākotnē vēlās saistīt savu karjeru.

Mūsu skolotāji - augsti kvalificēti pasniedzēji ar darba pieredzi. Daudzi no tiem ir labākie augstskolu absolventi, kā arī līderi savā jomā. 

Mēs esam oficiālais Microsoft partneris mācību jomā Latvijā. Tikai pie mums skolēns varēs apgūt ekskluzīvo programmēšanas kursu ar Minecraft spēles palīdzību.Kas ir izmēģinājuma nodarbība?

Lokācija: Skolas iela 11-6 (3. stāvs)
Ilgums: 30 minūtes
Grupas: norādītas pēc vecumiem zemāk

Izmēģinājuma nodarbības galvenais mērķis ir dot bērnam saprašanu, kas ir programmēšana un kā mēs to pasniedzam.Kamēr bērni piedalīsies nodarbībā, mēs stāstīsim vecākiem par to, kādas ir mūsu galvenās priekšrocības, mācību programmas un kāpēc esam pārliecināti, ka spēsim iemācīt bērnu programmēt un pielietot savas zināšanas arī ikdienā.

Nodarbības beigās iepazīsimies arī ar mūsu pasniedzējiem un varēsim ieteikt katram skolēnam viņam piemēroto mācību moduli.

Izmēģinājuma nodarbību laikā būs iespējams pieteikties pavasara semestrim ar atlaidi (semestra sākums 25. janvārī).


Pieteikuma anketa

Kontaktinformācija

Cena

Datu glabāšana un apstrāde


1) Visi iesniegtie personas dati tiks glabāti klientu un darba pārvaldības sistēmā, sniedzot drošību, konfidencionalitāti un datu glabāšanu Eiropas reģionā, tai skaitā sistēmas rezerves kopijās.

2) Personas dati tiks glabāti 3 (trīs) gadus no datu saņemšanas brīža.

3) Datu subjektam ir tiesības tikt aizmirstam, dzēstam vai pārnestam citam pārzinim, iesniedzot pieprasījumu pa pastu (adrese: SIA “HelloGroup”, Rīga, Cēsu iela 30 - 15, LV-1012, Latvija) vai elektroniski (hello@helloit.lv).

4) Pieeja personas datiem ir SIA “HelloGroup” uzņēmuma administrācijas darbiniekiem, kas ir pilnvaroti lietot minētos personas datus.

5) Pieeja bērnu datiem (tikai vārdam un uzvārdam) ir SIA “HelloGroup” uzņēmuma pasniedzējiem, lai varētu atzīmēt nodarbību apmeklējumu.

Dati var tikt izmantoti sekojošiem iemesliem.

  • - veiktu pieraktu nodarbību grupā;
  • - sūtītu informāciju sakarā ar kursiem, nodarbību pārcelšanu;
  • - informētu par organizatoriskiem jautājumiem.
Aizpildiet laukus, atzīmētus ar *

Paldies, Jūsu pieteikums ir saņemts! Tuvākajā laikā jūs saņemsiet e-pastu ar instrukcijām.

Datums un laiks

8-9 gadi:

10-11 gadi:

12-14 gadi:

14+ gadi:

Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Uzzināt vairāk.