+371 28 443 433 hello@helloit.lv LV

Ir uzsākta agra pieteikšanās
2020. mācību gada pavasara semestrim

Tikai līdz 24. novembrim ir spēkā īpaša apmācības cena.
Paspējiet pieteikties, kamēr ir brīvas vietas!
(Akcijas vietu skaits ir ierobežots.)

Pieteikties

Mēneši

Stundas/nodarbība

Nodarbības

HelloIT – starptautiskā programmēšanas skola

Mācību process ir pakāpenisks – no 8 gadu vecuma bērns spēles formā apgūst programmēšanas pamatus, loģiku, ar katru gadu pilnveidojot savu zināšanu klāstu. Sasniedzot 3. posmu, bērns izvēlas programmēšanas specializāciju, ar kuru nākotnē vēlās saistīt savu karjeru.

HelloIT programmēšanas skola ir oficiālais Microsoft partneris izglītības jomā, kā arī mēs aktīvi sadarbojamies ar citiem IT uzņēmumiem. Šobrīd skolai ir filiāles Latvijā, Igaunijā, Krievijā un Uzbekistānā.

25. janvārī

sākums

Mūsu filiāles

Mūsu kursi

Esam priecīgi Jums paziņot, ka HelloIT programmēšanas kursi veiksmīgi aug un attīstās!

Šogad mēs paveicām lielu darbu, lai mūsu programmas kļūtu vēl labākas un efektīvākas. Vēlamies noprezentēt Jums mūsu skolas mācību struktūru.

Viss mācību process tiek sadalīts 4 integrētos nodalījumos:

Sākotnējais nodalījums

Vecums: 8-9 gadi
Semestra garums: 15 nodarbības 1 reizi nedēļā
Nodalījuma garums: 4 semestri

Šajā posmā bērni iepazīst datora darbības pamatprincipus. Mēs iemācām viņiem ātri strādāt ar tastatūru un algoritmiku, kā arī pamazām, spēles formā, sākam iepazīt programmēšanas pasauli uz Minecraft: Educational Edition programmas pamata un mūsu personīgi izstrādātajām programmām.

Pamata nodalījums

Vecums: 10-11 gadi
Semestra garums: 15 nodarbības 1 reizi nedēļā
Nodalījuma garums: 4 semestri

Šajā vecumā skolēni iepazīstas ar sintaksi, kura ir līdzīga īstajām programmēšanas valodām, kas ir svarīgs solis mācību procesā. Turpinās programmēšanas pamatelementu apguve, skolēni iepazīst jaunas programmēšanas valodas, mācās PYTHON programmēšanas valodu.

Ievads tehnoloģijās

Vecums: 12-17 gadi
Semestra garums: 15 nodarbības 1 reizi nedēļā
Nodalījuma garums: 2 semestri

Šajā posmā skolēniem tiek nodrošināta iespēja izvēlēties savu specializāciju, lai turpmāk attīstītos tikai vienā konkrētā programmēšanas jomā. Notiek iepazīšanās ar specializācijām, ievads dažādās programmēšanas un IT jomās. Tiek rīkotas ekskursijas uz IT uzņēmumiem, kā arī organizētas iepazīšanās ar nozares speciālistiem.

Vecākais nodalījums

Vecums: 13-17 gadi
Semestra garums: 15 nodarbības 1 reizi nedēļā
Nodalījuma garums: 10 semestri

Iegūstot izpratni par to, ko skolēns vēlas mācīties, mēs dodam viņam iespēju iedziļināties savā specializācijā, lai iegūtu visas nepieciešamās zināšanas un programmēšanas iemaņas. Pēdējos mācību posmos skolēni padziļināti mācās izvēlēto specializāciju (WEB-izstrāde; JAVA programmēšana vai GAME DEVELOPMENT).

Piereģistrēties kursam

Kurss

Kontaktinformācija

Datu glabāšana un apstrāde

Iepazīties ar ofertas līgumu

1) Visi iesniegtie personas dati tiks glabāti klientu un darba pārvaldības sistēmā, sniedzot drošību, konfidencionalitāti un datu glabāšanu Eiropas reģionā, tai skaitā sistēmas rezerves kopijās.

2) Personas dati tiks glabāti 3 (trīs) gadus no datu saņemšanas brīža.

3) Datu subjektam ir tiesības tikt aizmirstam, dzēstam vai pārnestam citam pārzinim, iesniedzot pieprasījumu pa pastu (adrese: SIA “HelloGroup”, Rīga, Cēsu iela 30 - 15, LV-1012, Latvija) vai elektroniski (hello@helloit.lv).

4) Pieeja personas datiem ir SIA “HelloGroup” uzņēmuma administrācijas darbiniekiem, kas ir pilnvaroti lietot minētos personas datus.

5) Pieeja bērnu datiem (tikai vārdam un uzvārdam) ir SIA “HelloGroup” uzņēmuma pasniedzējiem, lai varētu atzīmēt nodarbību apmeklējumu.

Dati var tikt izmantoti sekojošiem iemesliem.

  • - veiktu pierakstu nodarbību grupā;
  • - sagatavotu un izsūtītu rēķinus;
  • - sūtītu informāciju sakarā ar kursiem, nodarbību pārcelšanu;
  • - informētu par organizatoriskiem jautājumiem.
Aizpildiet ailītes atzīmētas ar *

Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts! Tuvākajā laikā Jums uz epastu tiks atsūtīts rēķins un instrukcijas apmācību sākšanai.